Kredyt hipoteczny.

Ciekawą ofertę kredytu mieszkaniowego można otrzymać w Banku Zachodnim WBK. Marża jaką pobiera ten bank stanowi 1,79% kwoty kredytu. Oprocentowanie dla WIBOR 6M wynosi tutaj 3,6% w skali roku. Nie jest pobierana przez bank żadna prowizja. Możemy tutaj zaciągnąć zobowiązanie na kwotę od 50 do 500 tysięcy złotych z okresem kredytowania wynoszącym maksymalnie do 30 lat. Sprawdzimy jak będzie wyglądało to zobowiązanie dla kwoty kredytu wynoszącej 500 tysięcy złotych z okresem kredytowania wynoszącym 30 lat. RRSO dla tego zobowiązania będzie wynosiło 3,66% w skali roku. Jak wiadomo im mniejszy jest poziom RRSO, tym kredyt jest tańszy i bardziej opłacalny. Tutaj wysokość Rocznej Rzeczywistej Stopy Oprocentowania nie jest duża, co daje nam nieduże koszta kredytu. Dla tak dużej kwoty kredytu, raty jakie przyjdzie spłacać kredytobiorcy co miesiąc będą po 2 274 złote. Kwota jaką będzie on musiał oddać do banku będzie równa łącznie 819 tysięcy złotych, z czego suma spłaconych odsetek będzie wynosiła 319 tysięcy złotych. Kwota odsetek nie jest mała, ale trzeba wziąć pod uwagę, że jest to kredyt na wysoką kwotę i z bardzo długim okresem kredytowania, zobacz jak prezentują się takie oferty na niskarata.org.

Główne potrzeby kredytobiorców na krajowym rynku kredytowym

Analiza potrzeb kredytobiorców jest niezbędna z perspektywy firm pożyczkowych ze względu na efektywne budowanie ofert. Potrzeby grup docelowych ewoluują w związku z rozwojem gospodarczym, a także wdrażaniem nowych trendów konsumpcyjnych. W artykule podyskutujemy o najważniejszych potrzebach kredytobiorców. Zobaczysz również w jaki sposób potrzeby kredytobiorców zmieniają podejście firm z sektora pozabankowego.

Czy warto korzystać z usług pośrednika kredytowego?

Pośrednictwo kredytowe to bardzo dobra forma współpracy dedykowana początkującym, ale również zaawansowanym kredytobiorcom. W artykule poznasz najważniejsze obowiązki pośredników rynku kredytowego. Nauczysz się lepiej oceniać ich kwalifikacje, a także specyficzne możliwości podmiotów.