Kredyt konsolidacyjny 100 tysięcy złotych na okres 8 lat.

Konsolidacja z Bankiem Pocztowym.

Oprocentowanie kredytu konsolidacyjnego w Banku Pocztowym wynosi 10% w skali roku. Co do prowizji za udzielenie zobowiązania bank może z niej całkowicie zrezygnować, a maksymalnie może ona wynosić do 2% kwoty kredytu jaką przyznano kredytobiorcy. Jednym z kosztów z jakim trzeba się liczyć jest prowizja przygotowawcza jaka kosztuje od 500 złotych. Za prowadzenie rachunku potrzebnego do spłaty kredytu kredytobiorca nic nie musi płacić. Nie ma też żadnych opłat za wcześniejszą spłatę zobowiązania jakie zaciągnął. Harmonogram spłat kredytu można zmienić, ale każda taka zmiana będzie nas kosztowała 50 złotych. Za wydłużenie okresu kredytowania natomiast naliczana jest opłata w wysokości do 2% kwoty prolongaty. Za spóźnioną spłatę bank nalicza dosyć wysokie odsetki, które wynoszą aż 14% w skali roku. Monit natomiast jeżeli jest pierwszy raz nic nie kosztuje, a każdy kolejny to wydatek rzędu 5 złotych, sprawdź inne oferty na kredyty-gotowkowe.portalbankowy.info lub u ich partnerów.

Kredyt hipoteczny.

Ciekawą ofertę kredytu mieszkaniowego można otrzymać w Banku Zachodnim WBK. Marża jaką pobiera ten bank stanowi 1,79% kwoty kredytu. Oprocentowanie dla WIBOR 6M wynosi tutaj 3,6% w skali roku. Nie jest pobierana przez bank żadna prowizja. Możemy tutaj zaciągnąć zobowiązanie na kwotę od 50 do 500 tysięcy złotych z okresem kredytowania wynoszącym maksymalnie do 30 lat. Sprawdzimy jak będzie wyglądało to zobowiązanie dla kwoty kredytu wynoszącej 500 tysięcy złotych z okresem kredytowania wynoszącym 30 lat. RRSO dla tego zobowiązania będzie wynosiło 3,66% w skali roku. Jak wiadomo im mniejszy jest poziom RRSO, tym kredyt jest tańszy i bardziej opłacalny. Tutaj wysokość Rocznej Rzeczywistej Stopy Oprocentowania nie jest duża, co daje nam nieduże koszta kredytu. Dla tak dużej kwoty kredytu, raty jakie przyjdzie spłacać kredytobiorcy co miesiąc będą po 2 274 złote. Kwota jaką będzie on musiał oddać do banku będzie równa łącznie 819 tysięcy złotych, z czego suma spłaconych odsetek będzie wynosiła 319 tysięcy złotych. Kwota odsetek nie jest mała, ale trzeba wziąć pod uwagę, że jest to kredyt na wysoką kwotę i z bardzo długim okresem kredytowania, zobacz jak prezentują się takie oferty na niskarata.org.

Główne potrzeby kredytobiorców na krajowym rynku kredytowym

Analiza potrzeb kredytobiorców jest niezbędna z perspektywy firm pożyczkowych ze względu na efektywne budowanie ofert. Potrzeby grup docelowych ewoluują w związku z rozwojem gospodarczym, a także wdrażaniem nowych trendów konsumpcyjnych. W artykule podyskutujemy o najważniejszych potrzebach kredytobiorców. Zobaczysz również w jaki sposób potrzeby kredytobiorców zmieniają podejście firm z sektora pozabankowego.